Strona główna

LOGO____

Zadzwoń do nas!

Miłosz

+48 662 909 894

Sprowadź swoje upragnione auto z USA lub Kanady

Skontaktuj się z nami, a my zadzwonimy do Ciebie jak najszybciej i odpowiemy na twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Miłosz

+48 662 909 894

Jak działamy?

1. Wybór samochodu

Współpracę rozpoczynamy od sprecyzowania pożądanej marki, modelu, rocznika oraz wyposażenia, pomożemy w wyszukaniu odpowiedniego pojazdu z dostępnych aukcji na portalach aukcyjnych Copart  lub IAAI. W przypadku lekko uszkodzonych pojazdów określimy również zakres ewentualnych szkód podlegających naprawie. Kontakt z klientem odbywa się poprzez kontakt telefoniczny, WhatsApp/Signal, mailowy lub poprzez nasz fanpage na Facebooku.

2. Poszukiwanie pojazdu

Po sprecyzowaniu informacji z kroku pierwszego, nasz specjalista przygotuje dla państwa ofertę, wysyłając mailowo, przez WhatsApp, Signal lub poprzez media społecznościowe linki do aut które leżą w sferze zainteresowań klienta. Po potwierdzeniu przez klienta która z propozycji go interesuje, sugerujemy cenę na której może zakończyć się aukcja, oraz wyliczymy również wszystkie pozostałe wydatki ponoszone przez klienta, poczynając od kosztu prowizji domu aukcyjnego, transportu lądowego i morskiego, rozładunku aż do opłat celno-skarbowych. Warto nadmienić, że poszukiwanie właściwego pojazdu może trwać do kilku tygodni – wszystko zależy od preferencji i życzeń klienta. Pojazdy są następnie weryfikowane w bazach Autocheck oraz Carfax, w celu potwierdzenia historii pojazdu oraz pochodzenia. W przypadku lekko uszkodzonych pojazdów określimy również zakres ewentualnych szkód podlegających naprawie.

 

 

3. Podpisanie umowy

W momencie gdy klient jest zainteresowany przystąpieniem do licytacji, nie później niż 24 godziny przed rozpoczęciem tejże licytacji, nasz specjalista spisze z państwem umowę, którą otrzymacie Państwo mailem. Po uiszczeniu zaliczki w wysokości 4000 złotych, zostanie ona wpłacona na konto domu aukcyjnego w celu przeprowadzenia licytacji – jest to jeden z wymogów ubezpieczycieli. W przypadku przegrania licytacji, w/w depozyt jest w pełni zwracany klientowi, lub może być zatrzymany na poczet licytacji kolejnych pojazdów za zgodą Klienta. Kaucja stanowi również zabezpieczenie finansowe transakcji.

4. Płatność

W przypadku wygrania aukcji, mamy 48 godzin na wpłatę całości kwoty licytowanego pojazdu dla domu aukcyjnego – jest to warunek konieczny, aby uniknąć dodatkowo naliczonych opłat. Płatność jest możliwa w złotówkach na nasze konto w polskim Alior Banku.

 

 

5. Transport

Po zaksięgowaniu wpłaty, przetransportujemy twój pojazdu do portu, a następnie załadujemy go na statek płynący do Europy. Po załadunku klient otrzyma “Bill of Lading” (pol. Konosament), czyli morski list przewozowy, potwierdzający odbiór określonego ładunku na statek, za pomocą którego można monitorować aktualną pozycję statku.

 

 

6. Odprawa celna oraz transport do Polski

Następnym krokiem jest rozładunek pojazdu w porcie w Bremerhaven oraz procedura celna. W imieniu klienta po otrzymaniu od firmy spedycyjnej poszczególnych rachunków (cło, VAT oraz opłaty portowe) dokonujemy opłat, a klient jest zobowiązany do przelewu należnej kwoty za transport oraz opłaty celne. Po dokonaniu opłat celnych, pojazd jest transportowany pod wskazany adres na terenie Polski.

Opinie klientów

5/5

Wygrane pojazdy

Adres

Mazowiecka 60A, 35-324 Rzeszów

NIP: 8133867908

Tel: +48 662 909 894

E-mail: biuro@usjdmcars.com

Śledź nas

Copyright © 2022 usjdmcars.com